คำอธิบาย
คุณสมบัติ 4 TB EXT HDD 2.5” WD MY PASSPORT WHITE (WDBPKJ0040BWT)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | WD |
| Model | My Passport (WDBPKJ0040BWT) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Capacity | 4TB |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Read Speed | N/A |
| Write Speed | N/A |
| Operating System Support | Windows® 10 or Windows 8.1 operating systems. Requires reformatting for other operating systems. |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 7.50 x 10.72 x 1.91 cm |
| Net Weight (kg) | 0.21 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 10.35 x 14.60 x 3.98 cm |
| Gross Weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (cm³) | 601.42 cm³ |
| การรับประกัน | |
| Warranty | 3Y |





