คำอธิบาย
คุณสมบัติ Server LENOVO ThinkSystem SR635 V3 (7D9GA01YSG)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkSystem SR635 V3 (7D9GA01YSG) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | 1x AMD EPYC 9124 (3.0GHz up to 3.7GHz, 16C/32T, 64MB L3 Cache), 200W |
| AI Engine | None |
| Chipset | N/A |
| Graphics | None |
| Main Memory | 1x 32GB TruDDR5 4800MHz (2Rx8) RDIMM-A |
| Memory Slot | N/A |
| Max Memory | N/A |
| Storage | 2x 2.5″ VA 480GB Read Intensive SATA 6Gb HS SSD v2 |
| Storage Slot | N/A |
| Expansion Slots | N/A |
| Optical Disk Drive | None |
| Audio | N/A |
| Audio Jack | N/A |
| การเชื่อมต่อ | |
| Network | Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-port OCP Ethernet Adapter |
| Wireless | None |
| Bluetooth | None |
| Port | N/A |
| กำลังไฟ | |
| Power Supply | 2x 750W 230V/115V Platinum Hot-Swap Gen2 Power Supply v3 |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Special Feature | • RAID : RAID 5350-8i PCIe 12Gb Adapter • System Management : Lenovo XClarity XCC2 Platinum Upgrade (FOD) • Form Factor : 1U Rack |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 0.00 x 0.00 x 0.00 cm |
| Net Weight (kg) | 0.00 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 0.00 x 0.00 x 0.00 cm |
| Gross Weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (cm³) | 0.00 cm³ |
| Keyboard | None |
| Mouse | None |
| OS | None OS |
| การรับประกัน | |
| warranty | 3-3-3 |


