คำอธิบาย
คุณสมบัติ Server LENOVO ThinkSystem ST45 V3 (7DH5A02NSG)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkSystem ST45 V3 (7DH5A02NSG) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | AMD EPYC 4124P (3.8GHz up to 5.1GHz, 4C/8T, 16MB L3 Cache), 65W |
| AI Engine | N/A |
| Chipset | N/A |
| Graphics | None |
| Main Memory | 16GB TruDDR5 5600MHz (1Rx8) ECC UDIMM-A |
| Memory Slot | N/A |
| Max Memory | N/A |
| Storage | 2x 3.5″ 2TB 7.2K SATA 6Gb Non-Hot Swap 512n HDD |
| Storage Slot | N/A |
| Expansion Slots | N/A |
| Optical Disk Drive | None |
| Audio | N/A |
| Audio Jack | N/A |
| Special Feature | • RAID : AMD PRO 665 AHCI Mode (Software Raid) • System Management : Lenovo XClarity Provisioning Manager Lite • Form Factor : Tower |
| การเชื่อมต่อ | |
| Network | 1GbE Embedded |
| Wireless | None |
| Bluetooth | None |
| Port | N/A |
| CardReader | None |
| กำลังไฟ | |
| Power Supply | 300W 230V/115V Gold ATX Power Supply |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 0.00 x 0.00 x 0.00 cm |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 0.00 x 0.00 x 0.00 cm |
| Net Weight (kg) | 0.00 kg |
| Gross Weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (cm³) | 0.00 cm³ |
| Keyboard | None |
| Mouse | None |
| OS | None OS |
| การรับประกัน | |
| warranty | 3-3-3 |



