คำอธิบาย
คุณสมบัติ UPS 900VA APC BVG900I-MSN
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | APC |
| Model | |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Type | Line interactive |
| Rated Capacity | 900VA / 480W |
| Nominal Input Voltage | 220-240V |
| Nominal Output Voltage | 230 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz +/- 5 Hz indoor use only |
| Waveform Type | Stepped approximation to a sinewave |
| Backup Time | 1-5 Minute (Depend on load) |
| Transfer Time | 6-10ms |
| Display | LED |
| Indicator & Audible Alam/ Protection | Alarm when on battery : distinctive low battery alarm : high temperature : overload continuous tone alarm |
| การเชื่อมต่อ | |
| Output Connections | Universal x6 |
| กำลังไฟ | |
| Battery Type | VRLA |
| Battery Replacement | N/A |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 0.00 x 0.00 x 0.00 cm |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 14.00 x 35.00 x 22.00 cm |
| Net Weight (kg) | 0.00 kg |
| Gross Weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (cm³) | 0.00 cm³ |
| การรับประกัน | |
| warranty | 2*0*2 |



