คำอธิบาย
คุณสมบัติ Beats Case iPhone 17 Pro Max with MagSafe and Camera Control – Bedrock Blue (MGJG4PA/A)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | Beats IP 17 PM with MagSafe and Camera Control Bedrock Blue |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Support | iPhone 17 Pro Max |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 8.17 x 1.50 x 16.69 cm |
| Net Weight (kg) | 0.03 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 11.50 x 22.00 x 2.00 cm |
| Gross Weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (cm³) | 506.00 cm³ |
| วัสดุ | พลาสติกแข็ง |
| การรับประกัน | |
| warranty | 1Y |


