หน้าหลัก / Power Supply / (80+BRONZE) 600W.-700W.
(80+BRONZE) 600W.-700W.
แสดงทั้งหมด 5 ผลลัพท์
  • POWER SUPPLY (80+ BRONZE) 700W ITSONAS AURORA ARGB
    หยิบใส่ตะกร้า
  • PSU (80+ Bronze) 650w. ASUS TUF Gaming 650B
    หยิบใส่ตะกร้า
  • POWER SUPPLY (80+ BRONZE) 650W THERMALTAKE SMART BX1
  • POWER SUPPLY (80+ BRONZE) 650W ANTEC ATOM B650
  • POWER SUPPLY (80+ BRONZE) 600W ITSONAS AURORA ARGB