คำอธิบาย
คุณสมบัติ AIO HP ProStudio 2 G2i (D64BTAT#AKL)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | ProStudio 2 G2i (D64BTAT#AKL) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | Intel Core 5 120U (Up to 5.0GHz, 10C/12T, 12MB Intel Smart Cache) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| CPU Series | Core 5 |
| AI Engine | None |
| Graphics | Integrated Graphics : Intel Graphics |
| Display Screen | 23.8″ 1920×1080 (FHD), 100 Hz, IPS, anti-glare, Low Blue Light, 350 nits, 100% sRGB |
| Main Memory | 16GB DDR5-5200 SO-DIMM |
| Memory Slot | 2x DDR5 SO-DIMM slots |
| Max Memory | Up to 32GB |
| Storage | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Storage Slot | 1x M.2 2280 SSD (Occupied) |
| Optical Disk Drive | None |
| Web Camera | 5 MP IR camera with integrated dual array digital microphones |
| Sound Technology | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3274 codec |
| Speaker | High performance internal speaker |
| OS | Windows 11 Home |
| Keyboard Type | ENG/TH Keyboard |
| Backlit | None |
| Special Feature | N/A |
| การเชื่อมต่อ | |
| Ports | 2x USB Type-C® 20 Gbps signaling rate (with DisplayPort™ Alt Mode) 1x USB Type-A 10 Gbps signaling rate 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 output |
| Audio Jack | 1x headphone/microphone combo |
| Wireless | Wireless 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Network | 10/100/1000 LAN |
| กำลังไฟ | |
| Power Adapter | 90 W external power adapter |
| Battery | None |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 54.03 x 18.49 x 43.67 cm |
| Net Weight (kg) | 5.28 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 17.20 x 63.10 x 46.50 cm |
| Gross Weight (kg) | 9.58 kg |
| Volume (cm³) | 50,467.38 cm³ |
| Material | N/A |
| Touchpad | None |
| Finger Print | None |
| การรับประกัน | |
| warranty | 1-1-1 |





