คำอธิบาย
คุณสมบัติ AIO HP 24-cy0015d (D6GW0PA#AKL)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | OmniStudio NG AI PC 24-cy0015d (D6GW0PA#AKL) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 processor 325 (2.1GHz up to 4.5GHz, 8C/8T, 12MB Intel Smart Cache) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| AI Engine | NPU : Up to 47 TOPS |
| Graphics | Integrate Graphics : Intel Graphics |
| Display Screen | 23.8″ 1920×1080 (FHD), 100Hz, UWVA, IPS, anti-glare, Low Blue Light, 350nits, 100% sRGB |
| Main Memory | 16GB (1x 16GB) DDR5-5600 SO-DIMM |
| Memory Slot | 2x DDR5 SO-DIMM slots |
| Max Memory | Up to 32GB |
| Storage | 512GB PCIe NVMe Value M.2 SSD |
| Storage Slot | 1x M.2 SSD (Occupied) |
| Optical Disk Drive | None |
| Web Camera | HP 1080p FHD IR camera with HDR auto switch, temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Sound Technology | HD Audio |
| Audio Jack | 1x headphone/microphone combo |
| Speaker | Dual 3 W speakers |
| OS | Windows 11 Home + Microsoft Office Home 2024 + Microsoft 365 Basic |
| การเชื่อมต่อ | |
| Network | 10/100/1000 LAN |
| Wireless | Wireless 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Ports | 2x USB Type-C® 20Gbps signaling rate 1x USB Type-A 10Gbps signaling rate 2x USB 2.0 Type-A |
| CardReader | N/A |
| กำลังไฟ | |
| Power Adapter | 90 W Smart AC power adapter |
| Battery | None |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 54.03 x 18.48 x 48.56 cm |
| Net Weight (kg) | 5.05 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 18.00 x 64.00 x 46.60 cm |
| Gross Weight (kg) | 9.55 kg |
| Volume (cm³) | 53,683.20 cm³ |
| Material | N/A |
| Keyboard Type | ENG/TH Keyboard |
| Backlit | None |
| Touchpad | None |
| Finger Print | None |
| การรับประกัน | |
| warranty | 3-3-3 |





