คำอธิบาย
คุณสมบัติ AIO HP ProStudio 4 G2i (D8VT1PT#AKL)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | ProStudio 4 G2i (D8VT1PT#AKL) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225U (1.5GHz, up to 4.8GHz, 12C/14T, 12MB Intel Smart Cache) |
| Chipset | Intel Q870 (vPro) |
| CPU Series | Core Ultra 5 |
| AI Engine | Intel AI Boost (up to 12TOPS) |
| Graphics | Integrated Graphics : Intel Graphics |
| Display Screen | 23.8″ 1920×1080 (FHD), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 99% sRGB |
| Main Memory | 16GB (2x 8GB) DDR5-5600 SO-DIMM |
| Memory Slot | 2x DDR5 SO-DIMM slots (Occupied) |
| Max Memory | Up to 64GB |
| Storage | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Storage Slot | 2x M.2 2280 SSD slots |
| Optical Disk Drive | None |
| Web Camera | 5 MP IR camera with integrated dual array digital microphones |
| Sound Technology | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3252 codec |
| Audio Jack | 1x combo microphone/headphone jack (Bottom) |
| Speaker | Internal speaker, 2×2 W down-firing speakers |
| OS | Windows 11 Home |
| การเชื่อมต่อ | |
| Network | 10/100/1000 LAN |
| Wireless | Wireless 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Ports | Bottom Ports 1x USB Type-C® 20Gbps signaling rate (15W charging) 1x USB Type-A 10Gbps signaling rateRear Ports 1x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (with DisplayPort™ Alt Mode) 1x USB Type-A 10Gbps signaling rate 2x USB Type-A 5Gbps signaling rate (keyboard wake capable) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 |
| CardReader | N/A |
| กำลังไฟ | |
| Power Adapter | 280 W internal power adapter, active PFC |
| Battery | None |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 53.96 x 31.94 x 5.25 cm |
| Net Weight (kg) | 6.30 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 19.50 x 75.00 x 48.00 cm |
| Gross Weight (kg) | 9.50 kg |
| Volume (cm³) | 70,200.00 cm³ |
| Material | N/A |
| Keyboard Type | ENG/TH Keyboard |
| Backlit | None |
| Touchpad | None |
| Finger Print | None |
| Special Feature | N/A |
| การรับประกัน | |
| warranty | 3-3-3 |






